Cennik

Koszty spływu na pontonach

trasa spływu Cerveny Klastor – Lesnica Majere – Lesnica Spisska Stara Ves – Lesnica Niedzica (PL) – Krościenko (PL)
2. osoby 50 € 60 € 70 € 135 €
3. osoby 53 € 60 € 70 € 135 €
4 os. i więcej 14 € 16 € 19 € 34 €

W cenie: ponton , instruktor , kapoki , wiosła , transport pontonów

Wypożyczalnia łodzi sportowych

  Kláštor – Lesnica Majere –   Lesnica Spišská Stará Ves – Lesnica
Canoe 24 € / 2 osoby 27 € / 2 osoby 30 € / 2 osoby
Ponton 50 € / 6 osób 55 € / 6 osób 60 € / 6 osób
Canoe 20 € / 2 osoby na dzień bez transportu

W cenie: kanadyjki , pontony , kapoki , wiosła , transport pontonow po ukończonym spływie.

Na spływ należy zabrać sportowe ubranie(tenisówki – sandały, koszulka, krótkie spodenki). W przypadku gorszej pogody kurtka i spodnie. Rzeczy na przebranie są dowożone do celu ,lub wypożyczamy nieprzemakalne worki.

Wypożyczalnia górskich rowerów

1 dzień 13 €
1 godzina 5/4/3 €
Powrót po spływie na rowerze 7€
Wypożyczanie prilby 0,50 €
Upozornenie firmy GUMOTEX k používaniu nafukovacích lodí v našej požičovni:
Vodácky šport môže byť veľmi nebezpečný a fyzicky náročný. Používateľ zapožičaných člnov si musí uvedomiť, že táto činnosť môže byť príčinou vážneho zranenia, alebo smrti. -zoznámte sa zo spôsobom používania týchto typov lodí. -žiadajte vodcu plavidla ak plavidlo a záchranu na tečúcich riekach dobre neovládate. -zaistite si školenie o prvej pomoci s osvedčením a výbavu pre prvú pomoc a záchranné prostriedky noste vždy zo sebou. -vždy používajte certifikovanú plávaciu vestu podľa Vašej hmotnosti. -vždy noste zodpovedajúcu prilbu. -chladná voda a chladné počasie môže byť príčinou podchladenia. -pred každým použitím skontrolujte vašu výbavu, či nie je poškodená. -nikdy nechoďte na vodu sami. -nesplavujte rieky pokiaľ majú zjavne vysoký stav. -venujte pozornosť kontrole vodnej hladiny, nebezpečným prúdom a poveternostným zmenám. -prehliadnite si neznáme úseky riek, nebezpečné úseky prenášajte. -nepreceňujte svoje schopnosti na vode, buďte vždy opatrný. -konzultujte svoj zdravotný stav z lekárom skôr ako pôjdete na vodu. -dbajte na pokyny výrobcu člnov ktoré používate. -pred splavovaním neužívajte alkohol.
Zákazník, ktorý si zapožičia vodácky materiál si musí byť vedomý že musí mať základné vodácke schopnosti a musí si byť vedomý rizika, ktoré tento šport zahrňuje.