Cenník

Splav rieky Dunajec na raftových člnoch so sprievodcom

Trasa splavu Kláštor – Lesnica Majere – Lesnica Spišská Stará Ves – Lesnica Spišská Stará Ves (SK) – Kroscienko (PL)
2. osoby 59 € 70 € 70 € 120 €
3. osoby 60 € 80 € 80 € 130 €
4. os. 66 € 18/20 € / osoba 20/23 € / osoba 140 €
5. os. a viac 15,90 €/os. podľa počtu a veku 18/20 € / osoba 20/23 € / osoba 35 € / osoba

Cena zahŕňa raft, inštruktor, vesty, pádla, prilby a doprava člnov.
Všetci inštruktori sú skúsený vodáci, sú držiteľmi potrebných certifikátov bezpečnosti na vode.

Možnosť využitia rôznych zliav a skupinových benefitov.

Štart splavu každý deň o 9:00-10:00 a 12:30-13:00, alebo podľa dohody.

Na splavovanie je vhodné si pripraviť športové oblečenie (tenisky, sandále, tričko, krátke nohavice). V prípade chladného počasia bundu, nohavice. Veci na prezlečenie Vám k cieli prevezieme, prípadne zapožičiame nepremokavé obaly.

Požičovňa horských bicyklov, detských bicyklov, detských sedačiek a cyklovozíkov

1 deň 13/20 € podľa typu
1 hodina 5/4/3 €
Návrat po splave na bicykli 7 €
Zapožičanie prilby 2 €
Upozornenie firmy GUMOTEX k používaniu nafukovacích lodí v našej požičovni:
Vodácky šport môže byť veľmi nebezpečný a fyzicky náročný. Používateľ zapožičaných člnov si musí uvedomiť, že táto činnosť môže byť príčinou vážneho zranenia, alebo smrti. -zoznámte sa zo spôsobom používania týchto typov lodí. -žiadajte vodcu plavidla ak plavidlo a záchranu na tečúcich riekach dobre neovládate. -zaistite si školenie o prvej pomoci s osvedčením a výbavu pre prvú pomoc a záchranné prostriedky noste vždy zo sebou. -vždy používajte certifikovanú plávaciu vestu podľa Vašej hmotnosti. -vždy noste zodpovedajúcu prilbu. -chladná voda a chladné počasie môže byť príčinou podchladenia. -pred každým použitím skontrolujte vašu výbavu, či nie je poškodená. -nikdy nechoďte na vodu sami. -nesplavujte rieky pokiaľ majú zjavne vysoký stav. -venujte pozornosť kontrole vodnej hladiny, nebezpečným prúdom a poveternostným zmenám. -prehliadnite si neznáme úseky riek, nebezpečné úseky prenášajte. -nepreceňujte svoje schopnosti na vode, buďte vždy opatrný. -konzultujte svoj zdravotný stav z lekárom skôr ako pôjdete na vodu. -dbajte na pokyny výrobcu člnov ktoré používate. -pred splavovaním neužívajte alkohol.
Zákazník, ktorý si zapožičia vodácky materiál si musí byť vedomý že musí mať základné vodácke schopnosti a musí si byť vedomý rizika, ktoré tento šport zahrňuje.