Cenník

Splav rieky Dunajec na raftových člnoch so sprievodcom

Trasa splavu Kláštor – Lesnica Majere – Lesnica Spišská Stará Ves – Lesnica Spišská Stará Ves (SK) – Kroscienko (PL)
2. osoby 65 € 70 € 70 € 120 €
3. osoby 70 € 80 € 80 € 130 €
4. os. 80 € 18/20 € / osoba 20/23 € / osoba 140 €
5. os. a viac 16/18 €/os. podľa počtu a veku 18/20 € / osoba 20/23 € / osoba 35 € / osoba

Cena zahŕňa raft, inštruktor, vesty, pádla, prilby a doprava člnov.
Všetci inštruktori sú skúsený vodáci, sú držiteľmi potrebných certifikátov bezpečnosti na vode.

Možnosť využitia rôznych zliav a skupinových benefitov.

Štart splavu každý deň o 9:00-10:00 a 12:30-13:00, alebo podľa dohody.

Na splavovanie je vhodné si pripraviť športové oblečenie (tenisky, sandále, tričko, krátke nohavice). V prípade chladného počasia bundu, nohavice. Veci na prezlečenie Vám k cieli prevezieme, prípadne zapožičiame nepremokavé obaly.

Požičovňa horských bicyklov, detských bicyklov, detských sedačiek a cyklovozíkov

1 deň 13/20 € podľa typu
1 hodina 5/4/3 €
Návrat po splave na bicykli 7 €
Zapožičanie prilby 2 €
Upozornenie firmy GUMOTEX k používaniu nafukovacích lodí v našej požičovni:
Vodácky šport môže byť veľmi nebezpečný a fyzicky náročný. Používateľ zapožičaných člnov si musí uvedomiť, že táto činnosť môže byť príčinou vážneho zranenia, alebo smrti. Zoznámte sa zo spôsobom používania týchto typov lodí. Žiadajte vodcu plavidla ak plavidlo a záchranu na tečúcich riekach dobre neovládate. Zaistite si školenie o prvej pomoci s osvedčením a výbavu pre prvú pomoc a záchranné prostriedky noste vždy zo sebou. Vždy používajte certifikovanú plávaciu vestu podľa Vašej hmotnosti. Vždy noste zodpovedajúcu prilbu. Chladná voda a chladné počasie môže byť príčinou podchladenia. Pred každým použitím skontrolujte vašu výbavu, či nie je poškodená. Nikdy nechoďte na vodu sami. Nesplavujte rieky pokiaľ majú zjavne vysoký stav. Venujte pozornosť kontrole vodnej hladiny, nebezpečným prúdom a poveternostným zmenám. Prehliadnite si neznáme úseky riek, nebezpečné úseky prenášajte. Nepreceňujte svoje schopnosti na vode, buďte vždy opatrný. Konzultujte svoj zdravotný stav z lekárom skôr ako pôjdete na vodu. Dbajte na pokyny výrobcu člnov ktoré používate. Pred splavovaním neužívajte alkohol.
Zákazník, ktorý si zapožičia vodácky materiál si musí byť vedomý že musí mať základné vodácke schopnosti a musí si byť vedomý rizika, ktoré tento šport zahrňuje.