Penzión Tulip

Penzión Tulip
Číslo domu 135
Červený Kláštor, 059 06
Tel: +421 905 976 572
E-mail: info@penziontulip.sk
Web: www.penziontulip.sk

Penzión Tulip sa nachádza v malebnom prostredí Červeného Kláštora priamo pri lávke cez rieku Dunajec.

Krásne výhľady a vysoký štandard apartmánov Vám poskytne príjemné ubytovanie.Naším hosťom ponúkame parkovisko, k dispozícii je záhrada, hojdačky a pieskovisko pre deti.

13310421626358
Pozývame Vás do nášho penziónu, ktorý sa nachádza v centre Červeného Kláštora, priamo pri lávke cez rieku Dunajec.Penzión Tulip je elegantný penzión rodinného typu. Do prevádzky bol uvedený v júli 2010. Krásne výhľady a vysoký štandard apartmánov Vám poskytne príjemné ubytovanie. Ponúkame priestranné apartmány s manželskou posteľou s možnosťou prísteliek pre 2-4 osoby, vybavené sociálnym zariadením, TV-sat, vybaveným kuchynským kútom. Všetky apartmány majú kúpeľňu so sprchovým kútom, LCD TV-sat, chladničku, varič, mikrovlnú rúru, bezdrôtové pripojenie k internetu.

Naším hosťom ponúkame parkovisko pri objekte , k dispozícii je záhrada, možnosť grilovania, miesto na odkladanie bicyklov, lyží, hojdačky a pieskovisko pre deti. Červený Kláštor je miesto, ktoré je atrakciou pre turistov v každom ročnom období. Splav na pltiach, rafting na Dunajci, jazda na bicykli a horské chodníky sú len niektoré z letných aktivít. Zimná sezóna ponúka aktívny odpočinok na svahoch, alebo na bežkách. Po celý rok si návštevníci môžu vychutnať celý rad gastronomických zariadení v Červenom Kláštore, alebo Sromovciach Niznych.

Video Penziónu Tulip

Ceny v Penzióne Tulip

Apartmán Apartmán z dvoma balkónmi Apartmán Superior Apartmán Superior s balónom Dvojlôžková izba
od 30 € od 33 € od 34 € od 35 € od 28 €

Cena Zahŕňa: ubytovanie, parkovanie, wifi, Kuchynský Kut, chladničku ai.