Lanové parky

Lanové parky sú prekážkové dráhy pozostávajúce z visutých drevených a lanových prekážok. Adrenalínová atrakcia dá zabrať nielen deťom, ale i dospelým.

Veveričí lanový park – Štrbské Pleso
Veveričí lanový park sa nachádza na Štrbskom Plese. Tento adrenalínový park pozostáva z dvoch druhov tratí. Na svoje si prídu aj “veľké veverice” (dospelí) aj malé veveričky (deti). Trať pre veľké veverice je postavená z 25 lanových prekážok umiestnených na stromoch vo výške cca 5 m, je dlhá 320 m. Obvykle ju “veľké veverice” zdolajú za 45 min. Počas prelezu si okrem značnej dávky adrenalínu užijete aj výhľad na štíty Vysokých Tatier.

Otváracie hodiny:
Otvorený je denne od 9:00 do 19:00 hod.
Vstupné:
  • Trať pre “veľké veverice” 1 VSTUP = 10,00€
  • Trať “mini” pre malé veveričky = 3,00€ (VSTUP NIEJE ČASOVO OBMEDZENÝ /záleží koľko malá veverička jeden deň vydrží
  • Príplatok za inštruktora = 8,00€
  • Vstup skupiny nad 10 osôb prosíme objednávať vopred, telefonicky alebo e- mailom.

Spider Park Tatranská Kotlina

Od 1. mája 2011 je pre milovníkov športových a zábavných atrakcií k dispozícii lanové centrum SPIDER PARK v Tatranskej Kotline. Nájdete ho pod Belianskou jaskyňou. Ponúka dráhu pre dospelých (dĺžka 250 m, výška 6 m) aj pre deti („Mini Spider“ park).Stredisko je situované v lese, takže návštevu môžete spojiť s príjemnou prechádzkou okolitou prírodou. Lanový park má 16 rôznych lanových prekážok, dĺžka trasy je 250 m. Zdolanie tejto trasy je určené pre dospelých. Pre deti je dispozícii Mini Spider park, trampolíny a iné zábavné atrakcie.