Jazda obr. transportérom

BMP-1_AP_1

Ak chcete zažiť nezvyčajný pocit rútiaceho sa 12 tonového obrneného pásového transportéra, tak príďte a vyskúšajte si pocit vojaka vo vozidle, podobného tanku, v teréne rýchlosťou až 50km/h. V závislosti na prianí zákazníka je možnosť vybrať z dvoch trás (jednoduchšia do 10 km, náročnejšia do 20 km), obsadenosť je 1-15 ľudí,prípadne si vozidlo prenajať na celodenný výlet.

Jedinečné adrenalínové jazdy obrneným pásovým transportérom na podvozku pre deti i dospelých (od 4 rokov) v rozmanitom teréne, typy vozidiel:  pásové BVP – 1 / BMP – 1 (max. 17 osôb), kolesové OT – 64 /SKOT (max. 10 osôb), ďalšie vozidlá podľa ponuky, menší a ľahší okruh ca 0,5 hod., väčší a náročnejší okruh ca 1,5 hod.,  jazdy sú realizované za každého počasia v lokalite ca 8 km od Kežmarku, ale i na vami určenom mieste., extra ponuka: nočné jazdy (max. 10 osôb), teambuilding – firemné akcie vo vojenskom štýle.

Orientačná cena od 150 eur.

Spoločnosť Bajonet SK s.r.o. ponúka v Ľubici neďaleko Kežmarku vozenie vo vojenskom vozidle, jazdí sa v teréne vojenského priestoru Javorina. Pre záujemcov ponúkame možnosť za príplatok samostatne riadiť obrnený pásový transportér pod dohľadom skúseného inštruktora.

Obr-transp-BMP-1