Ranč Čajka

Ranč Čajka sa nachádza pri meste KEŽMAROK v dolinke obklopenej lesom. Areál pozostáva z dvoch častí: z gazdovstva a chaty. Ranč ponúka aktívne využitie voľného času. Kežmarok sa nachádza v historickom regióne SPIŠ. Samotné mesto Kežmarok je mestskou pamiatkovou rezerváciou. Okrem vzácnych historických pamiatok je zaujímavé aj polohou pod Vysokými Tatrami. Jeho vzdialenosť od brány Vysokých Tatier – Tatranskej Lomnice je 14 km. 

VYSOKÉ TATRY očaria nielen v zime – hlavne pre jedinečné lyžiarske strediská, ale aj v lete: túra do Tatier zocelí telo aj ducha.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ponuka:
  • jazda na koni pre začiatočníkov a pokročilých pre všetkých, ktorí sa chcú naučit jazdiť na koni alebo trénovať.
  • relaxačné túry na koňoch ak sa chcete povoziť, pozrieť si okolitú prírodu, aktívne si oddýchnuť alebo vyskúšať niečo nové.
  • nočné jazdy jazda v noci za mesačného splnu je jedinečným zážitkom.
  • vozenie detí a dospelých ako atrakcia pri usporiadaní verejných podujatí ak práve pripravujete mestké slávnosti, firemnú oslavu alebo inú akciu a hľadáte nejakú atrakciu, ktorá pritiahne záujemcov a zatraktívni vaše podujatie.
Cena: 10Eur/hod.
Ako nájsť ranč:
V Kežmarku hľadajte sídlisko Sever, ulicu Pod lesom, odbočte ako ukazuje podrobnejšia mapa, a potom stále rovno smerom k jazeru Hájovňa. Ranč je po ľavej strane cesty, asi 100 m pred rybníkom (GPS: 49.158309 , 20.452777).
Ranc-cajka-1